Clubul Sportiv „Renshi” participă la competiția “Kombat Academy”!

  Așa cum vă comunicam acum câteva zile, Kombat Club Pitești organizează pe data de 19 noiembrie 2016, cupa Kombat Academy, ediția a-IV-a. Competiția se bazează pe regulile din kickboxing/k1 (fără genunchi la cap).  Concursul va avea loc la Baza Nautică Bascov din Pitești, începând cu ora 11.

Clubul Sportiv „Renshi”, membru titular al Federației Euro Education, va participa cu patru sportivi însoțiți de distinsul antrenor Iacob Chers. Din partea membrilor EEF îi transmitem respectele noastre, indiferent de rezultatul competiției. De asemenea, activitatea sportivă a afiliaților federației a dominat proiectele din anul acesta și putem afirma cu certitidine că  investițiile în acest sport sunt o prioritate pentru echipa noastră pe viitor.

Toate cluburile sunt invitate indiferent de apartenența acestora!

______________________________________________________________________________________________________

Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Lasă un răspuns