Share
Exclusiv! Federația „Euro Education” este al 45-lea membru al „Coaliției pentru Familie”!

Exclusiv! Federația „Euro Education” este al 45-lea membru al „Coaliției pentru Familie”!

  O știre senzațională pentru echipa noastră! Am primit oficial confirmarea că Federația „Euro Education” a devenit membră a „Coaliției pentru Familie” . „Coaliția pentru Familie este o inițiativă civică fără personalitate juridică, independentă de orice partid politic și neafiliată confesional, deschisă celor care împărtășesc valorile familiei.” 

Iată ultimul comunicat de presă semnat de fondatorul Bogdan Stanciu: 

” Stimați colegi,

  • După cum probabil știți, marți 25 aprilie a avut loc un eveniment important: Conferința Internațională „Referendumul pentru Căsătorie și Familie”, organizat împreună cu partenerul nostru juridic ADF International. Relatări și înregistrări video: Coaliția pentru Familie.
  • Vă informăm că Federația „Euroeducatia” este acum al 45-lea membru al Coaliția pentru Familie. (…)” 

Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

 

Leave a Comment