În curând! „Trezește-te!” – supliment literar al revistei MAGAZIN CRITIC!

  Un supliment literar al revistei MAGAZIN CRITIC, numărul 57(3), iunie 2018. Această ediție este îngrijită de echipa noastră în parteneriat cu Federația EURO EDUCATION” și Asociația Paradigme educaționale. Cartea face parte din colecția „Curcubeul”, un proiect ce conține șapte broșuri cu coperțile specifice culorilor curcubeului. Mai multe la apariția broșurii!

  • Autor: Radu Gorj, 
  • Coperta: Andrei Braia

Trezeste-te-coperta

Pentru a intra în posesia revistei tipărite şi pentru abonamente, contactaţi adresele de email: 

email: cdi7910@yahoo.com

sau telefonul: 0728353441


Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Lasă un răspuns