În curând! Dr. Tr. Severin – un nou centru administrativ al Federației „EURO EDUCATION”!

  În curând, Federația EURO EDUCATION va avea un nou centru administrativ după ce, în data de, 22 ianuarie 2019, anunțam înființarea unei noi regiuni administrative în Regiunea Crișana. Este al șaselea centru E.E.F. după cele din Craiova, Oradea, Suceava, Târgu-Jiu și București. Noul centrul administrativ din Dr. Tr. Severin, Mehedinți – este reprezentat de prof. Mirela Paulescu. Ar fi a 25-a organizație a federației și al 33-lea punct de lucru al echipei noastre manageriale. 

  • În numele afiliaților și partenerilor noștri vă mulțumim pentru alegerea făcută și vă promitem că împreună vom constitui un mecanism civil indestructibil politicilor totalitare sau extremiste ce împiedică dezvoltarea societății civile.

Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Lasă un răspuns