Share
Proiectul inițiat de C.S. Europe Sports la a III a ediție!

Proiectul inițiat de C.S. Europe Sports la a III a ediție!

  Așa cum spuneam în ultimul articol din 17 iunie 2019, ultima activitate alături de „Cercetașii României” din Dealul Târgu-Jiului ne-a inspirat să continuăm programul sportiv din această vară, cu scopul de a aduce locuitorilor gorjeni un alt tip de sport, aproape inexistent și la nivel național. Echipa noastră oferă un ajutor substanțial copiilor pentru programele „Sportului pentru timpul liber” prin departamentul C. S. Europe Sports, deoarece reprezintă principala preocupare statură a organizației. 

  • Pe 25 iulie 2019, vă așteptăm cu un program special de jocuri pentru copii.

Înscrierea aici


Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook  

Leave a Comment