Primul parteneriat media al echipei noastre cu Teatrul Dramatic “Elvira Godeanu” din Târg-Jiu!

Astăzi echipa noastră a semnat primul parteneriat media cu Teatrul Dramatic “Elvira Godeanu” din Târg-Jiu, reprezentat de managerul Brehuță Ciobănuc Cosmin. EURO EDUCATION FEDERATION se obligă să promoveze toate activitățile cultural-artistice ale instituției până în luna iulie 2020 pe toate site-urile de specialitate ale organizației. În schimb, instituția parteneră “va proceda a menționarea organizației pe afișele publicitare la toate acțiunile promovate” de organizația inițiatoare. Echipa EEF promite că până la sfârșitul anului va mai semna și alte parteneriate media cu instituțiile de cultură ale Regiunii Crișana, Bucovina, Oltenia și a filialei noi înființate din Sardinia, Italia.


Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Faci un comentariu sau dai un răspuns?