vin. sept. 18th, 2020

Astăzi echipa noastră a semnat al doilea parteneriat media cu Direcția Județeană pentru Cultură Gorj, reprezentată de managerul Pompiliu Grigore Ciolacu. EURO EDUCATION FEDERATION se obligă să promoveze toate activitățile cultural-artistice ale instituției până în luna octembrie 2020 pe toate site-urile de specialitate ale organizației. În schimb, instituția parteneră „va proceda a menționarea organizației pe afișele publicitare la toate acțiunile promovate” de organizația inițiatoare. Echipa EEF promite că până la sfârșitul anului va mai semna și alte parteneriate media cu instituțiile de cultură ale Regiunii Crișana, Bucovina, Oltenia și a filialei noi înființate din Sardinia, Italia.


Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Lasă un răspuns