Dum. sept. 20th, 2020

EURO EDUCATION FEDERATION a lansat astăzi o nouă campanie socială pentru toate centrele noastre. Campania a avut ca zonă de acțiune mediul defavorizat din comunele şi satele județului Gorj pe tot parcursul anilor 2018 -2019 și este la a V a ediție. Pentru această perioadă se recomandă mobilizarea generală în toate centrele echipei noastre, inclusiv pentru colaboratorii noștri. Menţionăm că echipa noastră dispune de toate informaţiile necesare cu privire la locaţiile familiilor cu probleme sociale reale. 

  • Cei care vor să sprijine această inițiativă sunt rugați să sune la la telefon: 0728353441 sau la sediile echipelor partenere aici.

Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Ionel Cioabă

By Ionel Cioabă

PREOT ORTODOX, PROFESOR și ZIARIST

Lasă un răspuns