Exclusiv! S-a înființat o sucursală la Iași a Federației EURO EDUCATION!

Federația EURO EDUCATION a înființat pe 28/08.2020 un nou centru administrativ după ce, în data de 7.10.2019, anunțam înființarea unei noi regiuni administrative în Sardinia/Italia. Este al nouălea centru EEF după cele din Craiova, Suceava, Târgu-Jiu, Oradea, București, Dr. Tr. Severin și Terranova Da Sibari. Noul centrul administrativ din Iași, EEF – Regiunea Moldova, va fi reprezentant de Fandel Mihai, manager general al publicației noastre. Această sucursală este al 27-a centru/departament al echipei noastre și al 36-lea punct de lucru al afiliaților noștri.

  • În numele afiliaților și partenerilor noștri vă mulțumim pentru alegerea făcută și vă promitem că împreună vom constitui un mecanism civil indestructibil politicilor totalitare sau extremiste ce împiedică dezvoltarea societății civile.

Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Lasă un răspuns