Exclusiv: Fotoreportaj din judeţul Constanţa, august 2014 / Arhivă

    Acest fotoreportaj din judeţul Constanţa, a fost relizat în luna august 2014 cu ocazia vizitării celor mai importante obiective turistice. Acestea dovedesc istoricilor rău intenţionaţi, vechimea aşezărilor dobrogene, unicitatea arhitecturilor şi valoarea inestimabilă a civilizaţiei dacice în S-Estul Europei. Nu mai vorbim de multe zone arheologice lăsate neexplorate, care întăresc teza originii reale a poporului nostru. În vara aceasta echipa noastră de ziarişti vă va informa despre stadiul conservării altor obiective rămase nevizitate. Va urma!

CT52

CT53

CT54

CT55

CT56

CT57

CT58

CT59

CT60

CT61

CT62

Responsabilitatea publicării acestor poze aparține în exclusivitate redacției și colaboratorilor noștri!

 Vă mulţumim!


Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Lasă un răspuns