Echipa noastră prezentă la “European Centre for Minority Issues (ECMI)”!

  Aşa cum spuneam, membrii ai echipei noastre redacționale au participat în perioada 16.01.2017 – 18.01.2017 la întâlnirea transnațională cadrul proiectului ”Teaching in Diversity”. Coordonatorul proiectului Felix Godeanu, (președinte al Asociației „Paradigme educaționale” şi vicepreședinte al Federației Euro Educationa reprezentat echipa noastră la European Centre for Minority Issues (ECMI) alături de Catalina Nicolin, (vicepreședinte la Senatul General al Federației Euro Education și președinte Asociației „Paradigme educaționale”, filiala București). 

APE1

  “10 partner organizations, 8 countries, 2 years, 1 project: a new ECMI project “Teaching in Diversity (Teach-D)” kicked-off today at the Kompagnietor! Looking forward to working together Eurac Research, Fryske Akademy, Mercator European Research Centre on Multilingualism and Language Learning, and others!”, a declarat reprezentantul nostru Felix Godeanu.


Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Faci un comentariu sau dai un răspuns?