Exlusiv! Association Brainstrom Group, Bulgaria s-a s-a afiliat la Federația Euro Education!

  Sâmbătă, 22. 04. 2017, Association Brainstrom Group din Bulgaria s-a afiliat la Federația Euro Education. Din anul 2016 acest proiect a devenit unul internațional după afilierea a șapte instituții non-guvernamentale din afara granițelor țării. Potrivit noilor informații transmise de redactorul nostru corespondent Cătălina Nicolin, luna aceasta vor fi finalizate demersurile de afiliere altor organizații non-guvernamentale din India, Italia, Serbia, Rusia etc. Dacă vor fi fi realizate aceste obiective vom fi puși în situația de a schimba chiar denumirea federației. 

Este a 18-a organizație și al 24-lea punct de lucru al echipei noastre manageriale. În numele echipei noastre vă mulțumim pentru alegerea făcută și vă promitem că împreună vom constitui un mecanism civil indestructibil politicilor totalitare sau extremiste ce împiedică dezvoltarea societății civile.

Totodată vă înștiințăm că începând cu data de 24.04.2017, veți beneficia de toate drepturile publicitare ale membrilor afiliați, având posibilitatea de a prelua informații utile organizației dumneavoastră. În nădejdea unui an cu mari realizări pentru toate organizațiile noastre, vă urăm toate cele bune și multă sănătate!


Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Lasă un răspuns