Fotoreportaj din Bolzano Bozen – Italia

   Acest fotoreportaj a fost realizat de redactorul și corespondentul nostru Felix Godeanu la Bolzano Bozen în Italia. Scopul vizitei a fost reprezentarea legală a echipei noastre  la o întâlnire de proiect ERASMUS+. ITALIA - IULIA 22

ITALIA - IULIA 21

ITALIA - IULIA 20

ITALIA - IULIA 19

ITALIA - IULIA 18

ITALIA - IULIA10

Conţinutul fotoreportajului este proprietatea redacției şi al companiilor partenere care vor fi citate ca sursă de conţinut şi nu poate fi preluat, difuzat, vândut sau revândut decât cu acordul scris al ziarului MAGAZIN CRITIC.

ITALIA - IULIA11

ITALIA - IULIA9

ITALIA - IULIA5

ITALIA - IULIA3

ITALIA - IULIA16

  Conţinutul fotoreportajului este proprietatea redacției şi al companiilor partenere care vor fi citate ca sursă de conţinut şi nu poate fi preluat, difuzat, vândut sau revândut decât cu acordul scris al ziarului MAGAZIN CRITIC.


Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Lasă un răspuns