Aşteptăm pe Moş Nicolae şi în mediul rural! Campania „Dăruind vei dobândi!” se apropie de final!

 EURO EDUCATION FEDERATION, Regiunea Oltenia a lansat în urmă cu o săptămână o campanie socială pentru mediul rural intitulată „Dăruind vei dobândi!” Campania are ca zonă de acțiune mediul defavorizat din comunele şi satele județului Gorj. Menţionăm că echipa noastră dispune de toate informaţiile necesare privind locaţiile acestor familii cu probleme sociale, în urma investigaţiilor făcute pe tot parcursul anului acesta.  Mii de mulţumiri elevilor Liceului de Arte “C-tin Brăiloiu” care s-au mobilizat neaşteptat de repede.

  • Cei care vor să sprijine această inițiativă sunt rugați să sune la la telefon: 0728353441 sau 0743072301.

Pentru înscrieri aici

Parteneri: 

  • Asociația Paradigme educaționale
  • Legiunea Cerbului Gorj
  • Club Joy&Freedom
  • Legiunea Cerbului Gorj
  • Coaliția pentru Cultură
  • Liceul de Arte “C-tin Brăiloiu” 

Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Faci un comentariu sau dai un răspuns?