Sondaj de opinie: Cum vedeți viitorul Europei?

  Cu privire la  viitorul Europei, acum patru zile echipa noastră a lansat în mediul online un sondaj de opinie. Impactul este destul de mare, având în vedere lipsa de publicitate de care nu dispunem. În contextul politicilor actuale, atragem atenția autorităților europene față de drumul anevoios al proiectelor anti-naționale  din ultimii 10 ani. Întrebarea este:

Cum vedeți viitorul Europei? How do you see the future of Europe?

  •  65%La fel – U.E.
  • 35%Globalizare – S.U.E.
                                                                                                                                                              Votați aici

2% din impozitul pe salariu

  • Din taxele pe salariul tău, poți alege ca 2% să meargă către articolele noastre și sprijinirea directă a activităților EEF, nu către stat. Companiile de publicitate și multinaționalele nu ne iubesc. Descarcă formularul și depune-l la agenția ANAF de care aparții până pe 31 iulie.

Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook 

Faci un comentariu sau dai un răspuns?