O nouă filială în Sardinia/Italia a Federației EURO EDUCATION!

Federația EURO EDUCATION a înființat pe 7.10.2019 un nou centru administrativ după ce, în data de 18 aprilie 2019, anunțam înființarea unei noi regiuni administrative în Județul Mehedinți. Este al șaptelea centru EEF după cele din Craiova, Suceava, Târgu-Jiu, Oradea și București. Noul centrul administrativ din Samugheo/Sardinia/Italia, va fi reprezentant de Lăcrimioara Iva, Giusi Caddeo și Loi Piero Giuseppe. Această filială este al 26-a centru/departament al echipei noastre și al 35-lea punct de lucru al afiliaților noștri.

  • În numele afiliaților și partenerilor noștri vă mulțumim pentru alegerea făcută și vă promitem că împreună vom constitui un mecanism civil indestructibil politicilor totalitare sau extremiste ce împiedică dezvoltarea societății civile.

Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Lasă un răspuns