O veste bună pentru echipa noastră! Avem un nou administrator al publicației MAGAZIN CRITIC!

 Se pare că zicala “Nu mor caii când vor câinii, nici câinii când vor stăpânii ,” se împlinește și în cazul echipei noastre! Începând de astăzi, echipa noastră redacțională va avea un nou administrator care se obligă prin contract să sprijine pentru anul 2019-2020, activitatea electronică și online a publicației MAGAZIN CRITIC. Membrul fondator, EURO EDUCATION FEDERATION, își va păstra legal drepturile prevăzute statutar, urmând ca toată echipa organizației să-și păstreze aceleași drepturi prevăzute de lege. Iată că la nici o lună de la începerea campaniei “Cum și mai ales de ce trebuie să donezi pentru MAGAZIN CRITIC?”,am primit poate cel mai frumos cadou după atâția ani de efort, aproape sisific. Din motive întemeiate, administratorul dorește să-și ascundă identitatea. Cu Dumnezeu înainte! Mulțumim pentru susținere!


 Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Faci un comentariu sau dai un răspuns?