Cu ocazia împlinirii a zece ani de la înființare, redacția “MAGAZIN CRITIC” transmite tuturor autorilor și colaboratorilor noștri sincere mulțumiri pentru ajutorul voluntar și necondiționat, menit să îmbunătățească informarea corectă a opiniei publice și a activității societății civile.

  Echipa noastră rămâne deschisă oricăror colaborări ce respectă deontologia profesională a jurnalistului. LA MULȚI ANI!

Trofee EEF1Cu această ocazie la Muzeul Județean Gorj “Alexandru Ștefulescu” din Târgu-Jiu, va avea loc un eveniment dedicat membrilor și colaboratorilor Federației Euro Education, organizație care susține această publicație. Sărbătoarea ava avea loc pe data de 24 martie 2017, începând cu ora 17.00.

Relații la telefon: 0728353441

Intrarea este liberă!


Dacă v-a plăcut acest articol, vă invităm să vă alăturaţi, cu un Like, comunităţii noastre de cititori de pe pagina de facebook

Lasă un răspuns